O Nas

Szanowni Państwo

Jeżeli świat jest książka, w której nie podróżując, czytamy tylko pierwszą stronę, chcielibyśmy zostać Państwa przewodnikiem w wędrówce po kolejnych jej kartkach.

Jesteśmy biurem funkcjonującym na rynku Suwalskim i posiadamy wieloletnie doświadczenie pracy w branży turystycznej, naszą specjalnością jest organizacja wyjazdów grupowych i indywidualnych zarówno w kraju jak i zagranicą. Z powodzeniem planujemy wyjazdy grupowe dla: firm, przedsiębiorstw i szkół połączone z aktywnym zwiedzaniem jak i wypoczynkiem.

Dla naszych klientów organizowaliśmy grupowe wyjazdy zagraniczne m.in.: na Węgry ( Budapeszt i Zakole Dunaju), do Rosji (Białe Noce w Sankt-Petersburgu), Stolic Nadbałtyckich

(Ryga,Tallin,Helsinki), Czech (Praga i Skalne Miasta), Ukrainy (Lwów i Złota Podkowa, Krymskie Perełki) etc. oraz wiele wyjazdów krajowych: edukacyjnych i integracyjnych m.in. do teatrów i muzeów.

Idąc z duchem czasu staramy się wyjść naprzeciw rosnącym wymaganiom klientów i zapewnić im wszelki niezbędny komfort podróży. Wyjazdy realizujemy luksusowymi autokarami, a opiekę nad grupami sprawują profesjonalni piloci i przewodnicy. Wszyscy nasi turyści są objęci ubezpieczeniem na czas wyjazdów i gwarantujemy zgodność oferty z jej realizacją.

Mamy nadzieję że nasze propozycje zainteresują Państwa i zachęcą do skorzystania z naszych usług.

Serdecznie zapraszamy .

 

Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku

– Lao-tzu. filozof, twórca taoizmu


Z wyrazami szacunku
Dorota Wilczewska
BiuroPodróży 
”Eskapada” Suwałki

  • Nibh quisque sit consectetur nisl consequat
  • Tincidunt mi netus pellentesque curabitur lectus
  • psum lacinia sodales ut augue placerat mollis

OUR TEAM OF EXPERTS

Convallis nec sapien ultrices leo elementum taciti laoreet, varius amet condimentum erat
ligula sociosqu viverra donec. quis malesuada aliquet tristique lobortis nibh.